Dziś jest: Środa 12 grudnia 2018, imieniny: Adelajdy i Aleksandra

2008-10-26 21:46:40

TPG

Szanowni Państwo,

W imieniu Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym zwracam się z uprzejmą prośbą o umieszczenie na stronach internetowych Urzędu Gminy, komunikatu na temat realizowanych przez TPG działań skierowanych do wszystkich osób z jednoczesnym uszkodzeniem wzroku i słuchu. Działania obejmują bezpłatne usługi w zakresie wszechstronnej poprawy jakości życia beneficjentów, jak również zidentyfikowanie i zlokalizowanie osób głuchoniewidomych, do których jak dotąd nie udało się dotrzeć ze specjalistyczną pomocą.

Działania realizowane są w ramach współfinansowanego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich projektu „Rozmawiam Dotykiem – Rehabilitacja Podstawowa Osób Głuchoniewidomych”. Zasięg projektu obejmuje całą Polskę. Projekt realizowany jest do 31.XII.2008 roku.

Komunikat zamieszczony na stronach Urzędu Gminy zwiększy szanse na dotarcie do potencjalnych beneficjentów projektu z informacją na temat adresowanego do nich profesjonalnego wsparcia. Pozwoli też zasygnalizować istnienie problemu głuchoślepoty w szerszych kręgach społeczeństwa, co jest niezwykle istotne z perspektywy kształtowania przyjaznego środowiska dla funkcjonowania osób głuchoniewidomych.

Treść komunikatu załączam poniżej, dołączając również logotypy ułatwiające identyfikacje usług z naszą organizacją i ich fundatorem.

Będziemy również wdzięczni za współpracę ze strony Urzędu w bezpośrednim informowaniu interesantów odwiedzających jego strony o możliwości skorzystania z naszych usług, jak również za wszelkie informacje ułatwiające nam dotarcie do osób głuchoniewidomych w państwa okolicy.

Z góry dziękujemy za zrozumienie oraz za wszelką okazaną nam pomoc.

Z poważaniem,

Halina Krysiak
Zachodniopomorski Pełnomocnik Wojewódzki TPG

komunikat TPG+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:
Weryfikacja:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych z formularzu, dla potrzeb niezbędnych do publikacji komentarza - zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych" (Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Kierownik jednostki jest procesorem danych osobowych.

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Szukaj

Biuletyn Informacji PublicznejElektroniczne Biuro Obsługi Interesantaelektroniczny samorząd

Lokalne Centrum CertyfikacjiDziennki UstawMonitor Polskie - Wrota Powiat Stargardzki

ISO

Kalendarz

  Grudzień 2018 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31