Dziś jest: Środa 17 stycznia 2018, imieniny: Antoniego i Rościsława

2008-10-26 21:46:40

TPG

Szanowni Państwo,

W imieniu Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym zwracam się z uprzejmą prośbą o umieszczenie na stronach internetowych Urzędu Gminy, komunikatu na temat realizowanych przez TPG działań skierowanych do wszystkich osób z jednoczesnym uszkodzeniem wzroku i słuchu. Działania obejmują bezpłatne usługi w zakresie wszechstronnej poprawy jakości życia beneficjentów, jak również zidentyfikowanie i zlokalizowanie osób głuchoniewidomych, do których jak dotąd nie udało się dotrzeć ze specjalistyczną pomocą.

Działania realizowane są w ramach współfinansowanego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich projektu „Rozmawiam Dotykiem – Rehabilitacja Podstawowa Osób Głuchoniewidomych”. Zasięg projektu obejmuje całą Polskę. Projekt realizowany jest do 31.XII.2008 roku.

Komunikat zamieszczony na stronach Urzędu Gminy zwiększy szanse na dotarcie do potencjalnych beneficjentów projektu z informacją na temat adresowanego do nich profesjonalnego wsparcia. Pozwoli też zasygnalizować istnienie problemu głuchoślepoty w szerszych kręgach społeczeństwa, co jest niezwykle istotne z perspektywy kształtowania przyjaznego środowiska dla funkcjonowania osób głuchoniewidomych.

Treść komunikatu załączam poniżej, dołączając również logotypy ułatwiające identyfikacje usług z naszą organizacją i ich fundatorem.

Będziemy również wdzięczni za współpracę ze strony Urzędu w bezpośrednim informowaniu interesantów odwiedzających jego strony o możliwości skorzystania z naszych usług, jak również za wszelkie informacje ułatwiające nam dotarcie do osób głuchoniewidomych w państwa okolicy.

Z góry dziękujemy za zrozumienie oraz za wszelką okazaną nam pomoc.

Z poważaniem,

Halina Krysiak
Zachodniopomorski Pełnomocnik Wojewódzki TPG

komunikat TPG+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:
Weryfikacja:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Szukaj

Biuletyn Informacji PublicznejElektroniczne Biuro Obsługi Interesantaelektroniczny samorząd

Lokalne Centrum CertyfikacjiDziennki UstawMonitor Polskie - Wrota Powiat Stargardzki

ISO

Kalendarz

  Styczeń 2018 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31