Dziś jest: Czwartek 23 września 2021, imieniny: Tekli i Bogusława

2021-06-01 15:27:30

Konkurs "Ekologia-to sprawa publiczna"

Szanowni Uczniowie, z okazji Dnia Dziecka zapraszamy Was serdecznie do wzięcia udziału w konkursie "Ekologia-to sprawa publiczna", w którym rywalizacja odbywać się będzie między klasami.

Zadaniem uczestników Konkursu jest zbudowanie makiety z materiałów ekologicznych/wtórnych przedstawiającej jeden z obiektów użyteczności publicznej, znajdujący się na terenie Gminy Stara Dąbrowa (np. Urząd Gminy, szkoła, biblioteka, Centrum Kultury i Rekreacji, kościół).
Za uczestnika konkursu uważa się klasę szkoły podstawowej zgłoszoną zgodnie z załącznikiem nr 1 do regulaminu, która dostarczy pracę konkursową przestrzenną w terminie do 18 czerwca 2021 r. do Urzędu Gminy w Starej Dąbrowie. 
Do każdej pracy konkursowej należy dołączyć formularz zgłoszeniowy wypełniony DRUKIEM i  podpisany  przez  wychowawcę klasy/dyrektora (załącznik nr 1).
Konkurs odbywa się równolegle w dwóch Publicznych Szkołach Podstawowych funkcjonujących na terenie Gminy Stara Dąbrowa.
Nagrodą dla wygranej klasy z Publicznej Szkoły Podstawowej w Starej Dąbrowie oraz Publicznej Szkoły Podstawowej w Chlebówku jest wyjazd do Muzeum Archeologiczno-Historycznego "Basteja" w Stargardzie. Basteja w Stargardzie jest unikatem w skali Pomorza. Obecnie jej wnętrze zostało zaaranżowane na Muzeum Archeologiczno-Historyczne. Znajdują się tu wystawy dotyczące historii miasta od XIII do XX wieku. Na zwiedzających, oprócz możliwości podziwiania ciekawych muzealiów, czekają także inne atrakcje. Organizowane są tu zarówno ciekawe wykłady historyczne.
Regulamin konkursu dostępny jest do pobrania TUTAJ.

Życzymy powodzenia!
 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:
Weryfikacja:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych z formularzu, dla potrzeb niezbędnych do publikacji komentarza - zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych" (Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Kierownik jednostki jest procesorem danych osobowych.

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Czytaj również

Obsługa techniczna
ALFA TV

Szukaj

Biuletyn Informacji PublicznejElektroniczne Biuro Obsługi Interesantaelektroniczny samorząd

System RadaLokalne Centrum CertyfikacjiDziennki UstawMonitor Polskie - Wrota Powiat Stargardzki

ISO

Kalendarz

  Wrzesień 2021 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30