Dziś jest: Piątek 10 lutego 2012, imieniny: Jacka i Scholastyki

Silny wiatr i padający śnieg powodują utrudnienia w ruchu na drogach.

2009-01-03 22:41:49
Zachodniopomorskie: wszystkie drogi przejezdne

Silny wiatr i padający śnieg powodują utrudnienia w ruchu na drogach. Jak powiedział st. inspektor Grzegorz Gwiazda z Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Szczecinie, szczególnie trudna sytuacja jest we wschodniej części województwa, gdzie śnieg pada najintensywniej i wieje najsilniejszy wiatr.

Wszystkie drogi w województwie są jednak przejezdne i tylko na kilku lokalnych odcinkach poruszanie się po nich jest utrudnione z powodu oblodzenia i zalegającego błota pośniegowego - poinformowano w WCZK.

Policja: apelujemy, uważajcie!

Policja apeluje o ostrożność, rozwagę, dostosowanie prędkości do warunków jazdy i trzeźwość za kierownicą - podkreśla Komisarz Robert Horosz z wydziału prasowego Komendy Głównej Policji.

Według policyjnych danych w piątek doszło do 93 wypadków, w których zginęło 14 osób. Policjanci zatrzymali ponad 200 pijanych kierowców.


+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:
Wpisz kod:   

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Czytaj również

Brak danych

Obsługa techniczna
ALFA TV

Szukaj

Biuletyn Informacji Publicznej



Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta



Lokalne Centrum Certyfikacji



e - Wrota Powiat Stargardzki

Kalendarz

  Luty 2012 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29